Zkratku Googlem
[CNW:Counter]


Dnes je 19. 10. 2019
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Svátek má : Michaela
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Leoš Maršálek
Galerie vtipů a obrázků, aneb co mi přišlo mailem
<<<< 070221 - Pocitacove.txt >>>>
Počítačové vtipy

Specialista firmy Microsoft se zúčastnil střeleckého výcviku. Dostal bezpečnostní instruktáž, pušku a náboje. Vystřílel deset ran - a od cíle hlásí,že žádná nezasáhla terč. Střelec se zadívá na pušku, potom na terč. Znovu na pušku, znovu na terč. Dá prst před ústí hlavně a druhou rukou stiskne spoušť. Podívá se na krvácející zbytek prstu a zavolá směrem k cíli: "Tady je všechno normální. Chyba musí být na vaší straně!"

Jede poslední model Mercedesu po dálnici. Předjede Trabant a vzápětí začne odbočovat z dálnice. Ve chvili kdy přibrzdí ucítí mohutný náraz zezadu od Trabanta. Chvíli se nic neděje, po chvíli se na palubním počítači Mercedesu objeví nápis: "Nalezen nový hardware, nainstalovat ovladače?"

Windows: Chcete smazat označené soubory?
Uživatel: Ne.
Windows: Pozdě!


Vždy, když dávám večer děti spát, přemýšlím, jestli je mám 'Uložit' anebo 'Uložit jako'

Soutěžní akce spamera: Pošlete 10 adres svých přátel a já Vás vyškrtnu ze své databáze!

Podle počtu prodaných kusů CD nosičů je nejpopulárnější hudební skupinou současnosti formace CD-R se svým albem 700MB.

Víte, jak se stahuje prase ? Přece: download prase.exe

Žena programátora posílá nakupovat manžela: "Kup 15 rohlíků a kdyby měli vejce, tak kup 30." Muž přijde do obchodu a ptá se: "Máte vejce." "Ano, máme", odpoví prodavačka. "Tak 30 rohlíků."

Lidé se dělí do 10 skupin - ti co rozumí binárnímu kódu, a ti co ne.

Otázka pro technickou podporu: Kdo je to generál Failure a proč čte můj drive A:?

Účastníkům kurzu programování pro pokročilé v USA byla položena následující otázka:
"Představte si, že jste nastoupili do letadla a před startem jste zjistili, že letadlo používá software pro řízení letu vytvořený vaší programátorskou skupinou. Kdo z vás by ihned opustil letadlo?" Zvedl se les rukou, jenom jeden účastník kurzu zůstal sedět bez hnutí. Na výslovný dotaz odpověděl, že by skutečně zůstal sedět v letadle: "Kdyby software skutečně dělala naše pracovní skupina, tak by letadlo ani nedojelo na startovací dráhu, natož aby vzlétlo."

Manželčin vzkaz: "Miláčku, konečně jsem našla tu důležitou disketu, co jsi tak horlivě hledal. Připevnila jsem ti jí magnetem na lednici, aby jsi na ni nezapomněl!"

Dva programátoři se zúčastní televizní soutěže. Moderátor: Pane Černý, na displeji za Vámi se objeví jméno historické osoby, a Vy musíte otázkami na pana Bílého zjistit, kdo to je. Ale smí Vám odpovídat jen ANO a NE. Tak začínáme. Černý: Pane Bílý, jaké je jméno té osoby? Bílý: ne ano ne ne ano ne ano ne ne ne ano ne ano ano ano ne ne ano ne ne ano ne ne ne ....

Víte, jaký e-mail má maďarská sova?
hu@hu.hu

Víte jak se v DOSu zamyká klávesnice ? Napíšete "lock" a potvrdíte dvacetikilovým kladivem...
Seznam
WebZdarma.cz
Reklama

Leoš Maršálek © 1999 - 2009